Yasal Uyarı & Gizlilik Şartları


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/wp-content/themes/jnews/class/Single/SinglePage.php on line 37

YASAL UYARI

Bu site www.saglikliolalim.com hak sahipleri  tarafından işletilmektedir.

Bu sitenin içeriği sadece genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır ve ürünlerimiz, ilaç, sağlık, hastalıklarla ilgili tavsiyeyi taşımamaktadır. Ayrıca, burada yer alan bilgiler tıbbi teşhis veya tedavi konusunda bir tavsiye niteliğinde değildir ve hekimin tavsiyesini değiştirme niyetini de taşımamaktadır.  Herhangi bir tedaviye başlamadan, hastalık veya sağlık durumunuz hakkında bilgi almadan önce lütfen doktorunuza danışın.

Bu sitedeki tüm bilgi, belge ve materyaller www.saglikliolalim.com hak sahiplerine  aittir. Sitede yer alan içerikler, yalnızca Türkiye’de yerleşik olan  kullanıcılara yöneliktir.

Sitede yer alan her türlü bilgi, fikir veya uygulama, www.saglikliolalim.com    tarafından herhangi bir zamanda yeni bilimsel gelişmelere uygun olarak değiştirilebilir. Bu nedenle, sitede yer alan bilgiler güncel uygulamalar veya görüşler içermeyebilir.

www.saglikliolalim.com , bu web sitesinde doğru bilgi sağlamak için her türlü çabayı gösterir ve önceden uyarmaksızın zaman içinde düzeltip güncelleyebilir. Ancak, www.saglikliolalim.com , yönetimi ve çalışanları ile bu sitede atıfta bulunulan üçüncü taraflar, bu web sitesinde yer alan herhangi bir hata veya ihmalden sorumlu değildir .  Bu sitenin kullanımıyla ilgili doğrudan veya dolaylı zararlardan dolayı site yöneticileri sorumlu değildir.

www.saglikliolalim.com  bildirimde bulunmaksızın kendisine gönderilen materyalleri kaldırma veya silme hakkını saklı tutar.

www.saglikliolalim.com  kullanıcının sitede yer alan bilgilerin taşınması durumunda maruz kaldığı zararlardan sorumlu değildir. Sitede yer alan bilgilerin kullanımında her türlü risk, bu sitede yer alan herhangi bir içeriğin doğruluğu, eksikliği veya yararına güvenmek de dahil olmak üzere, değerlendirilmelidir.

www.saglikliolalim.com  web sitesinden diğer üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar vardır. www.saglikliolalim.com , link ile sağlanan internet sitelerinde yer alan içeriklerden sorumlu değildir ve bunların doğruluğunu, kalitesini veya güncelliğini kontrol etmek için herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle; www.saglikliolalim.com  , sitesinde yer alan bilgilerin yanlış, eksik, yanıltıcı içeriğinden ve muhtemelen üçüncü tarafların haklarını ihlal eden içerikten kaynaklanabilecek herhangi bir yasal, cezai veya kişisel yaralanmadan sorumlu değildir. Maddi bir sorumluluğu yoktur.

TELİF HAKKI

Bu web sitesi ve tüm sayfaları ve tüm görsel eserler, tasarımlar, arayüzler, kullanıcı kontrolleri, süreçler, programlar ve yazılım bileşenleri burada yer alan ve bu internet uygulama yazılımı ve yazılım bileşenleri, aksi açıkça belirtilmedikçe www.saglikliolalim.com  veya bağlı şirketlerine aittir.

İnternet sitesinde yer alan görsel çalışmalar, tasarımlar, arayüzler, kullanıcı kontrolleri, süreçler, programlar ve yazılım bileşenleri dahil olmak üzere www.saglikliolalim.com  tescilli veya tescilli olmayan tüm ticari markaları, ticari isimleri, logolar ve hizmet markaları, kısmen veya tamamen www.saglikliolalim.com un yazılı bir  izni olmaksızın çoğaltılamaz. İçeriğin izinsiz kopyalanması, sunulması, aktarılması, içeriğinin değiştirilmesi, metnin kendisi kullanılmadan formların kullanılması veya herhangi bir ticari kullanım şekli suç teşkil eder.

Aksi açıkça belirtilmedikçe, www.saglikliolalim.com  Web Sitesi içeriğinde yer alan hiçbir şey, herhangi bir üçüncü tarafça herhangi bir patent, ticari marka, telif hakkı, veya diğer mülkiyet hakkı veya lisans veya hak, herhangi bir hükmü altında, herhangi bir şekilde veya herhangi bir yolla veya biçimde aktarılamaz. Fikri mülkiyet hakkının sahibinin izni olmaksızın, bu hakka konu olan konuların herhangi bir şekilde kullanılması, hem ceza hem de cezai yaptırımlara tabi olacaktır. Bu nedenle www.saglikliolalim.com , web sitesini ve fikri mülkiyet haklarını korumak için herhangi bir yasal ve cezai aracı kullanabilecektir.

Bize ulaşmak için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.